21 вересня - Міжнародний день миру

Дата: 21.09.2023 21:10

Традиційно 21 вересня в Україні та в усьому світі відзначають Міжнародний день миру. На сьогодні для нашої держави це свято є особливо значимим. Кожен свідомий українець мріє про якнайшвидшу перемогу України у війні, про повернення рідних, близьких, друзів, про мирне небо над головою, про світле майбутнє дітей, про загоєння нестерпних ран у людських серцях, захист від агресора.

У нашому ліцеї протягом дня класними керівниками та вихователями групи подовженого дня було проведено виховні години, бесіди, години спілкування на тему: «Мир на землі – радість у родині», «Під мирним небом», "Урок миру і дружби", "Ми за мир!".

У День Миру бажаємо всім спокою, процвітання і міцного здоров’я! Миру в усьому – миру в сім’ях, миру в серцях та миру нашій рідній Україні!