Військовий збір: на підтримку армії платники податків Черкащини спрямували понад 597 млн грн

Дата: 11.10.2023 13:23

Протягом січня – серпня 2023 року до державного бюджету від платників Черкаської області надійшло 597,4 млн грн військового збору. Ці кошти спрямовуються на підтримку Збройних сил України. Про це повідомляє в.о. начальника Головного управління ДПС у Черкаській області Володимир Жаврід.

За словами очільника Головного управління, надходження збільшились на 106,3 млн грн порівняно з аналогічним періодом 2022 року.

Нагадаємо, у період дії правового режиму воєнного стану не підлягають оподаткуванню військовим збором доходи у вигляді грошового забезпечення працівників правоохоронних органів, військовослужбовців та працівників Збройних Сил України, Національної гвардії України, Служби безпеки України, Служби зовнішньої розвідки України, Державної прикордонної служби України, осіб рядового, начальницького складу, військовослужбовців, працівників Міністерства внутрішніх справ України, Управління державної охорони України, Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України, інших утворених відповідно до законів України військових формувань та інших осіб на період їх безпосередньої участі в здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії російської федерації.