VIIІ Міжнародний проєкт-конкурс "Тарас Шевченко єднає народи''

Дата: 22.12.2023 18:51

Переможці VIIІ Міжнародного проєкту-конкурсу "Тарас Шевченко єднає народи'' отримали свої нагороди! Вітаємо кожного окремо і всіх разом!

Плідна робота оргкомітету та учасників мають свої результати: в конкурсі взяли участь понад 634 учасників з 12 країн світу (Італія, Німеччина, Польща, Кіпр, Саудівська Аравія, Туреччина, Франція, Канада, США, Ірландія, Колумбія, Україна), подано 708 робіт. Шевченкове слово звучить п'ятьма мовами (українська, польська, німецька, англійська, китайська).

Учні та вчителі нашого ліцею взяли участь у проєкті та здобули перемогу в таких номінаціях:

"Відеоформат читаної та співаної поезії Тараса Шевченка":

Дарина Смалько - диплом ІІ ступеня;

Владислава Терлига - диплом ІІ ступеня;

Ольга Сорока - диплом ІІ ступеня;

Софія Імамай - диплом ІІІ ступеня;

Юлія Поліщук - диплом ІІІ ступеня.

"Мій Шевченко: музично-театральний":

Анастасія Бохальська, Олег Терлига - диплом ІІІ ступеня.

Ольга Григорівна Сорока нагороджена подякою за сприяння у проведенні Міжнародного проєкту-конкурсу ,,Тарас Шевченко єднає народи’’, популяризацію творчості Тараса Шевченка, створенні та вихованні духовних цінностей молодого покоління.

Коли разом збираються цілеспрямовані особистості, створюється особливий потенціал, і ця енергія робить світ кращим, добрішим, досконалішим. Плекаймо слова Т.Шевченка! Він в Україні житиме вічно!Фото без опису