Тиждень мистецтва

Дата: 19.01.2024 17:26

З 15 по 19 січня в ОНЗ "Шевченківський ліцей" проходив тиждень мистецтва. Основною метою тематичного тижня було розширити та збагатити художньо - естетичний досвід, розвивати творчі здібності, мислення, творчу думку, уяву; виховувати патріотичні почуття, естетичні смаки та бажання створювати прекрасне навколо себе.

Упродовж тижня проходили цікаві заходи. Так, для учнів 5-9 класів учитель музичного мистецтва Кравець Л.С. провела гру "Голос школи - 2024". Також результати своєї роботи показали вихованці хореографічного гуртка. Учні початкових класів взяли участь у флешмобі "Кольорові долоньки", а ще створили колективну роботу "Розмалюй мене". Учитель образотворчого мистецтва Гаврильченко Т.В. підготувала інформаційний стенд "Народні ремесла України". Підсумком тижня мистецтва стала виставка-вернісаж "Чарівні перетворення".