ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ Видача довідки про наявність у фізичної особи земельних ділянок

Дата: 01.04.2024 10:16

інформаційна картка адміністративної послуги

Видача довідки про наявність у фізичної особи земельних ділянок

(назва адміністративної послуги)

Відділ «Центр надання адміністративних послуг» Шевченківської сільської ради

(найменування  центру надання адміністративних послуг)

Інформація про суб’єкт надання адміністративної послуги та / або центр надання

адміністративних послуг

Місцезнаходження

пров.Пирогова, 2, с.Шевченкове, Черкаська обл., Звенигородський район

Інформація щодо

режиму роботи

Понеділок-п’ятниця з 8-00 до 16-00 без перерви на обід

Телефон / факс,

електронна  адреса,

офіційний веб-сайт

+38 (0680132186)

електронна адреса: cnap_shev@ukr.net

Умови отримання адміністративної послуги

4.

Перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги, а також вимоги до них

1. Заява землевласника про видачу довідки про наявність у фізичної особи земельних ділянок (форма № 3ДФ) за формою згідно додатку 1 до інформаційної картки.

Суб’єкт звернення додає до заяви наступні документи:

2.Для громадянина:

- копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України (паспорта громадянина України: стор. 1, 2, 11; паспорта громадянина України, у формі картки, що містить безконтактний електронний носій (копії лицьової та зворотної сторін) або іншого документу, що посвідчує особу;

- копію картки фізичної особи-платника або довідки про присвоєння ідентифікаційного номера. Якщо через релігійні переконання фізична особа відмовилась від реєстраційного номеру облікової картки платника податків, додатково подається копія сторінки паспорту з відміткою про таку відмову;

- у разі звернення уповноваженої особи – документ, що підтверджує її повноваження діяти від імені заявника;

3. Копія документу, що посвідчує право власності на земельну ділянку;

4. Копія рішення, ухвали, постанови судів, що набрали законної сили (за наявності).

* Примітка:

Копії документів, наданих до заяви на отримання адміністративної послуги, повинні бути належним чином завірені.

Особа, що подає документи, зобов’язана при  собі мати оригінали вищевказаних документів, для їх посвідчення цією ж особою або адміністратором центру.

Копії документів засвідчуються власним підписом з прописаним прізвищем і ініціалами, вказаним числом (місяць, рок) (у випадку завірення копій документів адміністратором центру, вказується його прізвище та ініціали, число (місяць, рік), також, ці копії засвідчується  печаткою (штампом)).

** Примітка:Відповідно до ч.7 ст.9 ЗУ «Про адміністративні послуги» якщо відомості про подані документи не внесені і не містяться у відповідних інформаційних базах в обсязі, достатньому для надання адміністративної послуги, суб’єкт звернення зобов’язаний їх надати самостійно.

5.

Порядок подання адміністративної послуги

• особисто суб’єктом звернення або його представником;
  • надіслано поштою.

6.

Плата за надання адміністративної послуги

Безоплатно

7.

Строк надання адміністративної послуги

Протягом п’яти робочих днів з дня отримання відповідною радою письмової заяви

8.

Результат надання адміністративної послуги

Довідка про наявність у фізичної особи земельних ділянок (форма №3ДФ)

9.

Способи отримання результату

Особисто суб’єктом звернення або направлення поштою (рекомендованим листом з повідомленням про вручення) листа з повідомленням про можливість отримання такої послуги на адресу суб’єкта звернення.

Акти законодавства, що регулюють порядок та умови надання адміністративної послуги

10.

Нормативно - правові акти та акти органів місцевого самоврядування (назва, дата, номер, пункт, частина стаття)

- пп.165.1.24 п.165.1 ст.165 розділ ІV Податкового кодексу України;

- ст.ст.12, 116, 118, 121 Земельного кодексу України;

- наказ Міністерства доходів і зборів України від 17 січня 2014 р. №32, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 31 січня 2014 р. за №201/24978

- Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»;

- Закон України «Про адміністративні послуги»;

- Положення про відділ з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

*Примітка: До інформаційної картки додається форма (зразок) заяви про видачу довідки про наявність у фізичної особи земельних ділянок (форма № 3ДФ)

Додаток 1

до інформаційної картки про видачу довідки про наявність у фізичної особи земельних ділянок (форма № 3ДФ)

Сквирська міська рада