Інформаційна картка адміністративної послуги Внесення до Реєстру будівельної діяльності інформації, зазначеної у повідомленні про зміну даних у поданому повідомленні про початок виконання будівельних робіт на об’єктах з незначними наслідками (СС1)

Дата: 01.04.2024 11:35

Інформаційна картка адміністративної послуги

Відділ «Центр надання адміністративних послуг» Шевченківської сільської ради

(найменування  центру надання адміністративних послуг)

Інформація про суб’єкт надання адміністративної послуги та / або центр надання

адміністративних послуг

Місцезнаходження

пров.Пирогова, 2, с.Шевченкове, Черкаська обл., Звенигородський район

Інформація щодо

режиму роботи

Понеділок-п’ятниця з 8-00 до 16-00 без перерви на обід

Телефон / факс,

електронна  адреса,

офіційний веб-сайт

+38 (0680132186)

електронна адреса: cnap_shev@ukr.net

Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги

4.

Закони України

Закон України «Про регулювання містобудівної діяльності», статті 36, 39 1.

5.

Акти Кабінету Міністрів України

Порядок виконання підготовчих та будівельних робіт, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 13 квітня 2011 р.  № 466 «Деякі питання виконання підготовчих та будівельних робіт» (далі – Порядок № 466), пункти 13, 14, 15.

Постанова Кабінету Міністрів України від 23 червня 2021 р. № 681 «Деякі питання забезпечення функціонування Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва».

Умови отримання адміністративної послуги

6.

Підстава для одержання адміністративної послуги

1. У разі коли право на будівництво об'єкта передано іншому замовнику або змінено осіб, відповідальних за проведення авторського і технічного нагляду, або змінено інші відомості про початок виконання підготовчих або будівельних робіт, які містяться в Реєстрі будівельної діяльності, а також у разі, коли здійснювалося коригування проектної документації на виконання будівельних робіт в установленому законодавством порядку.

2. У разі зміни генерального підрядника чи підрядника (якщо підготовчі або будівельні роботи здійснюються без залучення субпідрядників).

3. У випадку виявлення технічної помилки (описки, друкарської, граматичної, арифметичної помилки) у поданому повідомленні про початок виконання підготовчих робіт.

7.

Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги, а також вимоги до них

1. Повідомлення про зміни згідно з додатком 2 або 21 до Порядку № 466.

8.

Порядок та спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

Подається за вибором замовника особисто через центр надання адміністративних послуг або через електронний кабінет шляхом подання засобами програмного забезпечення Єдиного державного веб-порталу електронних послуг або заповнюються та надсилаються рекомендованим листом з описом вкладення до центру надання адміністративних послуг.

Подання документів щодо об'єктів, на які поширюється дія Закону України «Про державну таємницю», здійснюється в паперовій формі з дотриманням вимог Закону України «Про державну таємницю».

9.

Платність (безоплатність) надання адміністративної послуги

Безоплатно.

У разі платності:

9.1

Нормативно-правові акти, на підставі яких стягується плата

9.2

Розмір та порядок внесення плати (адміністративного збору) за платну адміністративну послугу

9.3

Розрахунковий рахунок для внесення плати

10.

Строк надання адміністративної послуги

П’ять робочих днів з дня надходження повідомлення.

11.

Перелік підстав для відмови в наданні адміністративної послуги

Відсутні.

12.

Результат надання адміністративної послуги

Внесення інформації, зазначеної у повідомленні, до Реєстру будівельної діяльності.

13.

Способи отримання відповіді (результату)

Доступ заявника до результатів адміністративної послуги, що надається за допомогою електронної системи, здійснюється через:

1) портал електронної системи в порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України в Порядку ведення електронної системи;

2) електронний кабінет (у разі його наявності);

3) іншу державну інформаційну систему, користувачами якої є суб'єкт звернення та суб'єкт надання відповідної адміністративної послуги, - у разі подання документів для отримання адміністративної послуги з використанням такої системи.

Результат адміністративної послуги, що надається з використанням електронної системи, за зверненням заявника надається у паперовій формі.

Отримання документів щодо об'єктів, на які поширюється дія Закону України «Про державну таємницю», здійснюються в паперовій формі з дотриманням вимог Закону України «Про державну таємницю».

14.

Примітка

У випадках, встановлених у Порядку ведення Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 23 червня 2021 р. № 681, у разі подання повідомлення через електронний кабінет внесення до Реєстру будівельної діяльності інформації, зазначеної у повідомленні, та проставлення відмітки про місцезнаходження об'єкта будівництва на картографічній основі здійснюються в режимі реального часу автоматично програмними засобами Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва.