Тиждень бібліотеки "Інформація - це шлях до знань"

Дата: 05.04.2024 12:22

Книга – це велике диво, створене людиною. І не секрет, що у сучасних дітей втрачається інтерес до читання, живого спілкування з книжкою. Усе частіше їх замінюють різноманітні ґаджети. Щоб виправити ситуацію, із 1 по 5 квітня тематичний тиждень у нашій школі ми присвятили книзі і бібліотеці. Упродовж тижня бібліотекарка провела серію бібліотечних уроків, на яких знайомила дітей із правилами користування книгою, проводила цікаві вікторини, здійснювала мандрівки у чарівний світ книги. У бібліотеці працювала книжкова виставка «Дивосвіт скарбів книжкових» та тематична поличка «Герої улюблених книг». Також було визначено та нагороджено Грамотою найактивнішого читача за 2023-2024 навчальний рік - це учениця 2 класу Леус Мілана Вадимівна. Родзинкою Тижня стала казка-вистава "Вовк у школі", яку підготували та показали учні 5-7 класів для молодших школярів. Шкільна бібліотека гостинно чекає на своїх читачів, щоб запропонувати їм нові виставки та цікаві надходження.