Тиждень здорового способу життя

Дата: 12.04.2024 13:35

7 квітня - Всесвітній день здоров'я. Саме тому з 8 по 12 квітня в нашому навчальному закладі проходив Тиждень здорового способу життя "Молодь обирає здоров'я". Заходи були спрямовані на формування у дітей ціннісного ставлення до власного здоров’я. Протягом тижня учні здобули багато корисної інформації, яку зможуть застосувати у повсякденному житті для збереження свого здоров’я. Так, бібліотекар створила виставку літератури «Я обираю здоровий спосіб життя». Годину спілкування у 3 класі "Здоров'я природи - здоров'я людини" провела класний керівник у шкільному садку, адже під час перебування на свіжому повітрі діти не лише набираються сил, а ще отримують нові знання і враження. Третьокласники отримали гарний настрій та великий заряд бадьорості. Медична сестра спільно із заступником директора з навчально-виховної роботи провели виховний захід для учнів 5-7 класів «Моє здоров'я в моїх руках" та годину спілкування для учнів 8-11 класів "Шкідливі звички". Діти переглядали соціальні ролики пропаганди здорового способу життя, дізнались про шкідливий вплив гаджетів, енергетичних напоїв, про згубну дію на дитячий організм куріння та вживання алкоголю. П'ятикласники засвоїли 10 правил здорового способу життя та повторили правила безпеки руху велосипедиста. Класний керівник 8 класу провела зі своїми вихованцями бесіду "Здоровий спосіб життя". На змінному стенді "Здоров'я. Безпека. Добробут" учні мали змогу познайомитись із навичками, які сприяють збереженню здоров'я, зі способами загартування організму, з правилами особистої гігієни та раціонального харчування.

Всі заходи були спрямовані на виховання свідомого ставлення до свого здоров’я, профілактику шкідливих звичок та формування почуття відповідальності за свої дії.