Всесвітній тиждень грошей

Дата: 17.04.2024 15:02

Із 18 до 24 березня цього року у всьому світі та в Україні проходив Всесвітній тиждень грошей (Global Money Week). "Захистіть свої гроші, убезпечте своє майбутнє" — це офіційна тема Global Money Week у 2024 році. У цей період учні нашої школи брали участь у різноманітних конкурсах та вікторинах, зокрема у шкільному етапі European Money Quiz. Майже пів мільйона підлітків віком 13–15 років щороку змагаються за титул чемпіона Європи, адже це найбільше змагання з фінансової грамотності у Європі.

Переможцями шкільного етапу стали Сокирко Діана та Тарануха Максим, вони взяли участь у обласному етапі змагань. Також учні 8 класу (Демченко Вероніка, Кузьминська Софія, Лінник Юлія, Деміч Аліна, Савич Аніта) стали учасниками Всеукраїнського конкурсу стінгазети на тему: "Захистіть свої гроші, убезпечте своє майбутнє".