Тиждень психології

Дата: 19.04.2024 14:48

З 15 по 19 квітня в нашому навчальному закладі проходив Тиждень психології.

Заходи були спрямовані на оптимізацію освітнього процесу, покращення взаємин та психологічного клімату в класних колективах, збагачення знань учнів про внутрішній світ власної особистості та інших людей, формування прагнення учнів до самопізнання, розкриття творчого потенціалу, створення позитивного емоційного настрою, здорового способу життя та розвитку життєвої компетентності учнів.

Кожен день мав свою назву і свій девіз і за його проведення відповідала психологічна служба школи. ПрактичнимФото без опису психологом було застосовано всі види психологічної роботи в школі, що дало змогу всім учасникам педагогічного процесу стати єдиним цілим та більш близькими у спілкуванні.

Протягом тижня учні здобули багато корисної інформації, яку зможуть застосовувати у повсякденному житті. І, звісно ж, неодмінними супутниками Тижня психології стали гарний настрій, активні обговорення та дружні посмішки.