Вітаємо всіх з Великоднем!

Дата: 03.05.2024 11:53

Великдень всіх нас на гостини просить,

Малює сонце, полотно небес.

І крашанку, як усмішку підносить,

«Христос Воскрес!» – «Воістину Воскрес!»

Протягом тижня, готуючись до Великодня, школярі познайомились із історією виникнення свята, традиціями, обрядами, ліпили і клеїли, малювали і вирізали, разом розглядали ілюстрації, переглядали цікаві відеофрагменти з виготовлення писанок та самі їх виготовляли, зібрали Великодній кошик та прикрасили Великоднє дерево на території школи. Також у Чистий четвер учні 4 класу та вихованці гуртка "Палітра" доєдналися до акції, яку проводив Національний заповідник "Батьківщина Тараса Шевченка". Разом зі співробітниками та учнями з Шевченківської школи-інтернату, вони колективно зробили писанку та прикрасили Великоднє дерево Перемоги. Родзинкою акції було колективне виконання дуже актуальної та популярної української пісні «Ой у лузі червона калина…»

Нехай це світле свято принесе всім нам духовне очищення, віру в щасливе мирне майбутнє, стійкість нашим воїнам, а Україні — Перемогу!