Свято «Прощавай, Букварику!»

Дата: 31.05.2024 11:25

Непомітно пролетів навчальний рік. Найбільше він запам'ятається найменшим учням - першокласникам. Ще зовсім недавно малята переступили шкільний поріг, сьогодні ж - особливо схвильовані та зосереджені, тому що відбулося чудове і довгоочікуване шкільне свято «Прощавай, Букварику!». Це не тільки прощання з першим підручником, який першокласники вже встигли полюбити. Це – демонстрація перших досягнень, сміливих кроків та творчих здобутків першокласників, адже саме з Букваря починається цікавий шлях у світ знань. Тож нехай для вас він буде легким та радісним!