Щорічна конференція освітян

Дата: 27.08.2024 19:50

27 серпня, напередодні нового навчального року, відбулася щорічна серпнева конференція освітян Шевченківської територіальної громади.

Розпочалась вона з хвилини мовчання у пам’ять про наших захисників, завдяки героїзму та подвигу яких сьогодні ми готуємося до нового навчального року.

На конференції було озвучено звіти про виконану роботу закладів дошкільної освіти громади та ОНЗ "Шевченківський ліцей", а також окреслено основні орієнтири роботи на 2024-2025 навчальний рік. Відзвітувала про виконану роботу та привітала освітян спеціаліст освіти Шевченківської ТГ Леус Н.Г. Взяв участь у конференції та подякував педагогічній спільноті за працю сільський голова Смалько С.А. Також із вітальним словом до освітян звернулась голова батьківської ради Демченко В.М.

А завершила серпневу конференцію невелика концертна програма, яку підготували працівники Центру культури та дозвілля Шевченківської сільської ради, Тарасівського, Пединівського та Юрковецького підрозділів.

Тож наша професійна команда освітян знову разом і готова до нових викликів 2024-2025 навчального року. Стартуємо!…