Державна податкова служба України Головне управління ДПС у Черкаській області

Чи можливо скасувати кваліфікований сертифікат відкритих ключів, виданий Кваліфікованим надавачем ЕДП ДПС, у телефонному режимі?

10:16:04 16.05.2023

Чи зазначає резидент Дія Сіті у рядках 101 «Середньооблікова кількість штатних працівників за звітний період», 104 «Облікова кількість штатних працівників» та 105 «Кількість застрахованих осіб у звітному періоді, яким нараховано заробітну плату (крім осіб, яким у звітному періоді нараховано грошове забезпечення)» заголовної частини Розрахунку гіг-спеціалістів, які перебувають у штаті резидента Дія Сіті та яким нараховується дохід у вигляді заробітної плати?

10:15:43 16.05.2023

Чи має право платник податку, у разі відмови продавця скласти податкову накладну/розрахунок коригування до податкової накладної, додати до податкової декларації з ПДВ заяву із скаргою на такого продавця?

10:15:12 16.05.2023

Чи втрачається статус резидента Дія Сіті у разі, якщо такий резидент за власним бажанням нараховує та сплачує ПДФО за ставкою 18 відс. і єдиний внесок з усієї суми заробітної плати (винагороди)?

10:14:12 16.05.2023

Чи має право підприємство у разі анулювання реєстрації платника ПДВ подати уточнюючий розрахунок за період у якому він був платником ПДВ?

10:13:41 16.05.2023