Державна податкова служба України Головне управління ДПС у Черкаській області

В Головному управлінні ДПС у Черкаській області відбулася зустріч у форматі «круглого столу» з представниками Черкаського об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки з питань ефективної організації ведення військового обліку та бронювання військовозобов’язаних.

11:07:19 07.06.2023

В яких випадках у ФО – резидента виникає право на отримання податкової знижки в частині процентів за користування іпотечним житловим кредитом?

11:03:35 07.06.2023

Чи передбачена адміністративна відповідальність до ФОП та посадових осіб ЮО за перевищення граничної суми готівкових розрахунків?

11:02:35 07.06.2023

Яка інформація відображається в відомостях із ДРФО у разі якщо ФО мала два різні реєстраційні номери облікової картки платника податків, один з яких закритий?

10:26:12 07.06.2023

Чи є об’єктами оподаткування податком на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, передані в оренду будівлі дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів незалежно від форми власності та джерел фінансування?

10:53:42 16.05.2023