Державна податкова служба України Головне управління ДПС у Черкаській області

Чи враховуються податки з виплачених дивідендів при розрахунку мінімального податкового зобов’язання? Абзацами першим, другим і п’ятим п.297 прим.1.1 ст.297 прим. 1 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року №2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) визначено, що платники ЄП - власники, орендарі, користувачі на інших умовах (в тому числі на умовах емфітевзису) земельних ділянок, віднесених до сільськогосподарських угідь, а також голови сімейних фермерських господарств, у тому числі щодо земельних ділянок, що належать членам такого сімейного фермерського господарства та використовуються таким сімейним фермерським господарством, зобов’язані подавати додаток з розрахунком загального мінімального податкового зобов’язання у складі податкової декларації за податковий (звітний) рік.

13:27:10 11.10.2023

13:26:16 11.10.2023

Військовий збір: на підтримку армії платники податків Черкащини спрямували понад 597 млн грн   Протягом січня – серпня 2023 року до державного бюджету від платників Черкаської області надійшло 597,4 млн грн військового збору. Ці кошти спрямовуються на підтримку Збройних сил України. Про це повідомляє в.о. начальника Головного управління ДПС у Черкаській області Володимир Жаврід.

13:23:07 11.10.2023

Яким чином здійснити тестування ПРРО?

Яким чином здійснити тестування ПРРО?   Для переходу до підрозділу «Тестовий режим» потрібно натиснути іконку «налаштування», у вікні, що відкриється, обрати підрозділ налаштувань «Тестовий режим».

13:22:26 11.10.2023