Державна податкова служба України Головне управління ДПС у Черкаській області

09:52:30 04.12.2023

Про коригування податкових зобов’язань, нарахованих при постачанні товарів

Про коригування податкових зобов’язань, нарахованих при постачанні товарів Чи має право постачальник відкоригувати податкові зобов’язання, нараховані при постачанні товарів особі, яка реорганізувалася шляхом злиття (приєднання), у разі повернення таких товарів правонаступником?

09:49:02 04.12.2023

До зведеного бюджету протягом січня – жовтня 2023 року надійшло 976,8 млрд грн

До зведеного бюджету протягом січня – жовтня 2023 року надійшло 976,8 млрд грн Платники продовжують підтримувати нашу державу у складний воєнний час, сумлінно перераховуючи податки. Завдяки їх відповідальній громадянській позиції та патріотизму бюджет стабільно отримує такі необхідні кошти для Збройних Сил України та соціальних виплат нашим громадянам.

09:48:12 04.12.2023

Платникам податків Черкащини відшкодували більше мільярда гривень податку на додану вартість   Протягом січня – вересня 2023 року платниками Черкаської області заявлено до відшкодування ПДВ на розрахункові рахунки 1 038,1 млн грн (на 490,6 млн грн більше, порівняно з показником за відповідний період минулого року).

09:32:51 04.12.2023