Державна податкова служба України Головне управління ДПС у Черкаській області

Право неприбуткових організацій надавати благодійну допомогу внутрішнім переселенцям без втрати статусу неприбутковості На період дії правового режиму воєнного, надзвичайного стану на території України не вважається порушенням вимог п. 133.4 ст. 133 Податкового кодексу України щодо перебування організації у статусі неприбуткової організації здійснення такою неприбутковою організацією передачі майна, надання послуг, благодійної допомоги, використання доходів (прибутків) для фінансування видатків, не пов’язаних із реалізацією мети та напрямів діяльності, передбачених її установчими документами, на цілі, що визначені п. 63 підрозділу 4 розділу ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України.

10:02:50 04.12.2023

Черкащина: 20,1 млрд грн податків надійшло до бюджетів усіх рівнів

Черкащина: 20,1 млрд грн податків надійшло до бюджетів усіх рівнів Платники Черкаської області за cічень-жовтень 2023 року до бюджетів усіх рівнів сплатили 20,1 млрд грн податків, зборів та платежів. Якщо порівняти з аналогічним періодом минулого року, цьогорічна сума – більша на понад 5 млрд грн, повідомляє в.о начальника Головного управління ДПС у Черкаській області Володимир Жаврід та інформує детальніше про надходження до бюджетів:

09:56:47 04.12.2023

Неприбуткові організації мають право надавати благодійну допомогу внутрішньо переміщеним особам без втрати статусу неприбутковості

09:54:12 04.12.2023