Державна податкова служба України Головне управління ДПС у Черкаській області

Підсумки роботи  підрозділів управління податкового аудиту за І квартал 2023 року в умовах обмежених можливостей повноцінної реалізації податкового контролю із урахуванням норм діючого законодавства

14:54:30 28.04.2023

Яким чином платник податків підтверджує можливість чи неможливість виконання обов’язків, визначених у п.п. 69.1 п. 69 підрозд. 10 розд. XX «Перехідні положення» ПКУ?

14:53:52 28.04.2023

Чи нараховується та сплачується рентна плата за спеціальне використання води та рентна плата за користування надрами для видобування корисних копалин суб’єктом господарювання, який має свердловину, що розташована на території, на якій ведуться (велися) бойові дії або на території, тимчасово окупованій збройними формуваннями Російської Федерації, в період воєнного стану (у т. ч. за І квартал 2022 року)?

14:53:38 28.04.2023

Який код пільги зазначається в графі 18 додатка 1 та графі 17 додатка 2 до форми Податкової декларації з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки?

14:52:15 28.04.2023

В які терміни ФО подає податкову декларацію про майновий стан і доходи за звітний (податковий) рік та сплачує задекларовану нею суму податкових зобов’язань?

14:50:42 28.04.2023