Державна податкова служба України Головне управління ДПС у Черкаській області

До якого контролюючого органу має право звернутись ФОП для отримання довідки про доходи та за який період може бути надана така довідка?

10:31:18 11.04.2023

«Щодо затвердження нового Порядку заповнення реквізиту «Призначення платежу» платіжної інструкції під час сплати (стягнення) податків, зборів, митних, інших платежів, єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, внесення авансових платежів (передоплати), грошової застави, а також у разі їх повернення (крім платників, включених до реєстру платників, які використовують єдиний рахунок)»

10:26:31 11.04.2023

Щодо зміни строків реєстрації ПН/РК в Єдиному реєстрі податкових накладних, строки їх реєстрації та термін приймання електронних документів