Державна податкова служба України Головне управління ДПС у Черкаській області

Чи зобов’язані СГ – платники ЄП, не зареєстровані як платники ПДВ, сплачувати ПДВ та реєструватися платниками ПДВ при ввезенні (імпорті) товарів на митну територію України?

21:02:37 29.01.2023

Які штрафні санкції застосовуються за неподання або несвоєчасне подання контролюючою особою Звіту про контрольовані іноземні компанії (КІК) одночасно з поданням річної декларації про майновий стан і доходи?

21:02:07 29.01.2023

Чи буде збільшена сума реєстраційного ліміту покупця, у разі коли податкова накладна складена продавцем за операцією, яка відбулась до дати переходу покупця на спрощену систему оподаткування за ставкою 2 відсотки, а зареєстрована в ЄРПН – після переходу покупця на спрощену систему оподаткування?

21:01:41 29.01.2023

Чи буде нараховуватися пеня за порушення граничних строків розрахунків на суму незначної незавершеної операції, якщо загальна сума операції підлягала валютному нагляду?

21:01:12 29.01.2023

Чи може особа, яка не подала своєчасно Заяву на реєстрацію платником ПДВ, але при цьому підлягала обов’язковій реєстрації, самостійно сплатити до бюджету суму податку, нараховану до моменту її реєстрації як платника ПДВ?

21:00:42 29.01.2023

Чи має право платник податку сплачену частину від’ємного значення задекларувати в рядку 20.2 податкової декларації з ПДВ, а іншу частину перенести у рядок 20.3 та заявити до бюджетного відшкодування в наступних звітних періодах?

21:00:11 29.01.2023

Чи можливе здійснення розрахунків у сфері ЗЕД за операціями з експорту до Російської Федерації та/або до Республіки Білорусь, та чи буде застосована відповідальність у разі ненадходження грошових коштів від таких операцій, якщо граничні терміни розрахунків припадають на період дії воєнного стану?

20:59:45 29.01.2023

Чи потрібно СГ подавати заяву за формою № 1-КОРО для перереєстрації КОРО на РРО, якщо відбулася перереєстрація РРО у зв’язку із зміною адреси господарської одиниці?

20:59:14 29.01.2023

Починаючи з якого періоду подається податкова декларація про майновий стан і доходи, затверджена наказом Мінфіну від 02.10.2015 № 859 (у редакції наказу Мінфіну від 17.05.2022 № 143)?

20:58:46 29.01.2023

Який порядок заповнення розрахунку коригування до податкової накладної, складеної та зареєстрованої в ЄРПН без факту здійснення господарських операцій?

20:58:17 29.01.2023