Державна податкова служба України Головне управління ДПС у Черкаській області

За якою формою (формат, розмір) подаються письмові пояснення/скарги на рішення комісії та копії документів при зупиненні реєстрації податкової накладної/ розрахунку коригування в ЄРПН та чи існує системне обмеження програмного забезпечення їх формату, розміру та кількості?

20:57:43 29.01.2023

Як подається заява про включення до реєстру волонтерів антитерористичної операції та/або здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації (далі – Реєстр волонтерів) та де на вебпорталі ДПС можна ознайомитися з Реєстром волонтерів?

20:57:14 29.01.2023

Куди сплачувати ПДФО та подавати Розрахунок у разі зміни СГ (у тому числі ФОП) протягом бюджетного року місцезнаходження, пов’язаного зі зміною адміністративного району?

20:55:55 29.01.2023

На який мінімальний та максимальний термін контролюючий орган може укладати договір розстрочення (відстрочення) грошових зобов’язань (податкового боргу) платника податків?

20:55:25 29.01.2023

В якому звітному періоді ФОП на загальній системі оподаткування включає до складу витрат сплачений єдиний внесок (по даті фактичної сплати чи при проведенні остаточного розрахунку за звітний рік)?

20:54:25 29.01.2023

Якими документами підтверджуються фактично понесені ФО витрати на придбання інвестиційного активу (корпоративних прав) з метою визначення його вартості для розрахунку інвестиційного прибутку?

20:53:34 29.01.2023