Державна податкова служба України Головне управління ДПС у Черкаській області

Яку суму коштів повинна задекларувати ФО, яка має у власності 405 тис. грн. та виявила бажання скористатись правом на подання одноразової (спеціальної) добровільної декларації, (повністю усю суму коштів чи тільки їх частину?

12:48:53 22.11.2022

Таблиця даних платника податку не буде врахована комісією у разі невідповідності платника критеріям ризиковості або невідповідності відомостей щодо зазначених в таблиці КВЕД, УКТЗЕД, ДКПП

12:47:16 22.11.2022

Строки давності, передбачені ст. 102 ПКУ, на період дії карантину, встановленого КМУ на всій території України з метою запобігання поширенню на території України коронавірусної хвороби (COVID-19) та період дії воєнного стану.

12:46:48 22.11.2022

Які встановлені ставки рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин за видобування вуглеводної сировини?

12:45:44 22.11.2022

12:45:12 22.11.2022

Чи поширюються вимоги щодо обмеження готівкових розрахунків, встановлені у розмірі 50000 грн. на розрахунки ФО з СГ на виплату дивідендів?

12:44:42 22.11.2022