Державна податкова служба України Головне управління ДПС у Черкаській області

Чи має право ФОП – платник ЄП першої групи, яка здійснює перукарські послуги, надавати послуги манікюру, педикюру, візажу, косметології та масажу?

12:43:10 22.11.2022

Якими будуть податкові наслідки з податку на прибуток для підприємства у разі безоплатного надання ним товарів на користь міської військової адміністрації?

12:42:09 22.11.2022

Чи повинен декларант відкривати у банку поточний рахунок із спеціальним режимом використання для цілей одноразового (спеціального) добровільного декларування, якщо кошти, які він бажає задекларувати, вже розміщені на поточних рахунках у банку?

12:41:10 22.11.2022

Чи передбачено повернення надмірно сплаченого туристичного збору особі, якою сплачено збір, у разі дострокового залишення нею території адміністративно-територіальної одиниці, на якій встановлено туристичний збір?

12:40:13 22.11.2022

Чи сплачує до бюджету плату за землю СГ, який уклав з органом місцевого самоврядування (виконавчої влади) договір сервітуту (право користування чужою земельною ділянкою)?

12:39:10 22.11.2022

Чи необхідно заповнювати в Розрахунку відомості по найманим працівникам, якщо доходи на користь даних працівників протягом звітного податкового кварталу не нараховувались та не виплачувались?

12:38:38 22.11.2022