УВАГА КОНКУРС! Шевченківська сільська рада оголошує конкурс на заміщення наступних вакантних посад:

Гуманітарна допомога від польських друзів

Шевченківська сільська рада отримала гуманітарну допомогу від Фонду Міжнародної Солідарності, що знаходиться у Варшаві, у вигляді 2 генераторів 8кВт та 3 кВт загальною вартістю 4784,70 злотих.

10:14 12.05.2023

Оголошено переможців IІ онлайн-конкурса "Тарасова весна".

З 9-го лютого по 12-те березня в селі Шевченкове Черкаської області відбувся  ІІ онлайн-конкурс декламаторів та малюнка "Тарасова весна". Конкурс без вікових обмежень, головною умовою якого було виконати твір із поетичного доробку Тараса Шевченка, або ж намалювати малюнок до будь-якої його поезії. Ми були приємно вражені кількістю надісланих заявок на участь – 181 від 179 учасників. Географія учасників: Черкаська область, Миколаївська область, Рівненська область, Волинська область, міста Черкаси, Київ та Івано-Франківськ. Чудово, що участь в конкурсі брали мами з дітками, братики й сестрички. Надзвичайно талановиті і творчі особистості!

21:47 11.05.2023

Виконавчий комітет Шевченківської сільської ради оголошує про намір передати майно в оренду через електронний майданчик «E-tender»

Для перегляду та участі в аукціоні на оренду майна під розміщення перукарні просимо перейти за посиланням: https://auction.e-tender.ua/#/tenderDetailes/650974d406894f0f948f8c7fb6e91394

08:37 25.02.2021

Звенигородська об'єднана державна податкова інспекція інформує

УВАГА! Шановні, платники податків! З 01.02.2021 звіт щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі –Звіт) подається у редакції, затвердженій наказом Міністерства фінансів України від 05.11.2020 №670 «Про затвердження Змін до Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування», зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 23.12.2020 за №1289/35572 (далі – Наказ №670) (новий формат 13 версії). При поданні з 01.02.2021 Звіту за формами, відмінними від форм, встановлених Наказом №670, їх приймання та опрацювання здійснюється відповідно до вимог нормативно-правових актів, щодо подання Звіту за нечинними формами.

12:55 01.02.2021