УВАГА КОНКУРС! Шевченківська сільська рада оголошує конкурс на заміщення наступних вакантних посад:

Вітаємо зі святом працівників культури та майстрів народного мистецтва культури

Шановні працівники культури! Сердечно вітаємо всіх працівників культури та майстрів народного мистецтва з професійним святом. Нехай у вашому житті не буде смутку, нехай кожен день буде насиченим, яскравим, повним вражень. Ваша праця неоціненна, так як завдяки вашій наполегливій роботі в нашій країні живе культура. Ми вдячні вам за вашу роботу, яку ви виконуєте з усім старанням, відповідальністю. Ви по праву вважаєтеся уособленням креативності, талановитості. Бажаємо вам удачі, успіху в усіх починаннях, вдячних глядачів, творчого натхнення вам, любові, взаєморозуміння в колективі і сім’ї.

12:18 09.11.2020

УВАГА КОНКУРС!

10:15 13.08.2020

ТАРИФИ НА КОМУНАЛЬНІ ПОСЛУГИ.ДОЛУЧАЙТЕСЬ ДО ОБГОВОРЕННЯ.

Відповідно до підпункту 2 пункту “а” статті 28 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” встановлення тарифів щодо оплати послуг, які надаються підприємствами та організаціями комунальної власності територіальної громади, належать до виконавчих органів місцевих рад.  Тому  з метою забезпечення беззбиткової діяльності комунального підприємства, прозорості складових тарифу на послуги, які будуть надаватись КП “Добробут” ,виконавчим комітетом Шевченківської сільської ради розроблено проект рішення виконавчого комітету сільської ради “Про встановлення тарифів щодо оплати послуг, які надаються КП “Добробут”.

14:54 04.08.2020