УВАГА КОНКУРС! Шевченківська сільська рада оголошує конкурс на заміщення наступних вакантних посад:

Дата: від до Скинути

Закуплено продуктові набори для підтримки сімей з дітьми, які опинилися в складних життєвих обставинах в умовах карантину.

Служба у справах дітей спільно з фахівцями із соціальних робіт «Центру надання соціальних послуг» Шевченківської сільської ради  за рахунок коштів місцевого бюджету, закупили та вручили продуктові набори для підтримки сімей з дітьми, які опинилися в складних життєвих обставинах в умовах карантину. До складу продуктового набору входили: цукор, сіль, крупи, макарони, рослинне масло та інше. Також діти отримали чудові книги з проведеної благодійної акції «Подаруй дитині книгу».

12:02 17.04.2020

Допомога малозахищеним громадянам мережею магазинів АТБ

За сприяння Мінсоцполітики України та Національної мережі продуктових магазинів АТБ організовано надання допомоги продуктовими наборами  малозахищеним верствам населення. Метою заходу є вберегти людей похилого віку  від зараження  COVID-19 та зменшити необхідність порушувати режим самоізоляції.

11:57 17.04.2020

Запрошуємо жителів громади взяти участь в обговоренні цілей та завдань стратегії розвитку Шевченківської ОТГ 2020-2027 р. Ваші пропозиції щодо стратегії надсилайте на електронну адресу semoryn@ukr.net або звертайтесь за телефоном 096-96-92-535 Костяний Сергій Якович.

13:12 06.04.2020

Громадам допомагають створювати стратегії

03.03.2020 року у  Шевченківській ОТГ відбулося друге засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку громади. Учасникам зустрічі були представлені результати аналізу соціально-економічного розвитку ОТГ та опитування мешканців. Сформовані сильні і слабкі сторони, визначено бачення. Наступного разу будуть погоджувати цілі і завдання розвитку. Експертом з питань регіонального розвитку Програми «U-LEAD з Європою» Григорієм Перервою учасники були ознайомлені з тим, як готувати цілі, завдання і заходи на довгострокову перспективу.

09:01 11.03.2020