Новини ОНЗ

День пам'яті жертв Голодоморів

Щорічно у четверту суботу листопада в Україні та світі вшановують пам'ять жертв Голодоморів. Голодомор став найбільшою трагедією за всю історію українського народу і ціною, яку заплатив український народ за прагнення до свободи. Але життя продовжується. Народжується нове покоління – майбутнє нашої держави. Тож нехай у кожному місті й селі, в кожній оселі, в кожній родині схилять голову перед пам’яттю невинно-убієнних голодом - геноцидом, поставлять свічку перед образом Божим і помоляться за їхні душі

14:13:36 24.11.2023

День Гідності та Свободи

День Гідності та Свободи відзначається 21 листопада згідно з указом президента України N872/2014 від 13.11.2014 року.

14:05:20 21.11.2023

Тиждень толерантності

16 листопада 1995 р. держави-члени ЮНЕСКО прийняли Декларацію принципів терпимості. За пропозицією ООН, з 1996 р. щорічно у всьому світі цього дня відзначають Міжнародний день толерантності.

14:02:33 17.11.2023

Гурткова робота в дії

Дружина юних рятувальників-пожежників завітали до "Центру безпеки громадян" села Шевченкового. Водій спецтехніки Прилуцький Олександр Васильович розказав учням правила поведінки з вогнем, як вберегти себе та оточення від пожеж. Також розповів про важливість роботи пожежників, ознайомив дітей зі спецтехнікою та провів майстер-клас по розгортанню рукава.

13:59:26 14.11.2023

Тиждень профорієнтації

Вибір професії — невід’ємний етап у житті кожного, хто здатний працювати. Рано чи пізно ми всі виходимо на роздоріжжя, щоб серед тисячі шляхів обрати свій, єдиний. І справді, дуже нелегко розібратися у такому великому розмаїтті професій. Тому в нашій школі з 6 по 10 листопада проходив тиждень професійної орієнтації учнів «Майбутнє за нами». Протягом тижня учні школи не тільки дізналися багато нового про широкий світ професій, а й спробували себе в ролі кухаря, вчителя, продавця...

19:40:31 10.11.2023

Вчителі теж навчаються

31 жовтня 2023 року, під час засідання педагогічної ради ОНЗ, Нелею Олександрівною, заступником директора з навчальної роботи, було проведено практичне заняття по роботі із Єдиною атестаційною системою.

19:34:54 10.11.2023

Ліга дружніх

Отже, продовжуємо. Із метою мотивації школярів до здорового та активного способу життя у закладі проведено 1-ий етап “Ліга дружніх” - тепер вже 6 клас.

19:31:04 31.10.2023

Тиждень української мови та літератури

Цього року День української писемності та мови вперше святкували 27 жовтня. Відзначають його на честь українського літописця Нестора - послідовника творців слов'янської писемності Кирила і Мефодія. Свято об’єднує серця тих, хто вболіває за долю української нації і майбутнє Українського Слова. Саме тому з 23 по 27 жовтня у нашому ліцеї проходив тиждень української мови та літератури. Протягом тижня серед учнів початкових класів пройшов конкурс віршів про рідну мову, вони вирішували цікаві завдання "Дешифрувальник" та "Колові вірші". Учні 5-11 класів переглядали відеопрезентації "Цікаві факти про мову" та "Мова - ДНК нації", п'ятикласники отримали буклет "Збережемо чистоту рідної мови". Також школярі стали активними учасниками виставки малюнків на тему: "Я люблю рідну мову".

21:52:20 27.10.2023

Безпека - понад усе!

У п'ятницю, 27 жовтня, до нашого ліцею завітали представники ювенальної поліції. Вони нагадали учням 4-го класу Правила безпеки на дорозі, а з дев'ятикласниками провели бесіду на тему: "Правила поведінки під час осінніх канікул" та "Правила поведінки з вибухонебезпечними предметами". Також охоче приєдналися до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності під назвою "Дороги України". Дякуємо за співпрацю!

20:01:24 27.10.2023