Новини ОНЗ

Стоп, булінг!

Останніми роками визнано поширення в освітній практиці такого явища, як шкільний булінг. Це соціальна проблема всього світу протягом останніх ста років, однак вона ще й досі не вивчена. Тому третій тиждень навчання присвячений темі "Стоп, Булінг" пройшов і в нашій школі.

20:15:08 17.09.2022

Приємно вітати учнів школи з перемогами!

Учні Шевченківського ОНЗ показали відмінні результати і отримали Золоті дипломи і подарунки за результатами Всеукраїнського конкурсу з англійської мови "Greenwich".

20:13:58 12.09.2022

День фізичної культури і спорту

Всім відомо, що найціннішим скарбом для людини є здоров’я, а кращим другом здоров’я був і залишається спорт. Доброю традицією стало у нашій школі проведення тижня фізичної культури і спорту.

20:12:34 10.09.2022

З Днем знань!

Сьогодні важливий день ― старт до нових відкриттів та великих знань. Хочемо побажати першокласникам та всім учням школи посидючості за партою та уваги на уроках, веселого настрою і чудесних ідей!

17:49:49 01.09.2022

Учні ОНЗ «Шевченківська ЗОШ» взяли участь в обласній олімпіаді "Юні знавці Біблії" та у І турі Всеукраїнського конкурсу «Знавці Біблії 2021».

Учні ОНЗ «Шевченківська ЗОШ» взяли участь в обласній олімпіаді  "Юні знавці Біблії" та у І турі Всеукраїнського конкурсу «Знавці Біблії 2021».

16:14:49 03.06.2021

Учні "ОНЗ Шевченківська ЗОШ взяли участь у змаганнях присвячених Олімпійському дню

Учні ОНЗ «Шевченківська ЗОШ» взяли участь та здобули призові місця у  змаганні  з легкої атлетики у місті Звенигородка, присвячених «Міжнародному дню захисту дітей» серед учнів 4-7 класів та серед учнів 8-11 класів, присвячених Олімпійському дню.

16:09:20 03.06.2021

З метою практичної перевірки рівня всебічної підготовки школи з цивільного захисту, зменшення збитків і витрат у разі стихійного лиха, аварій, катастроф, вибухів і пожеж, а також з метою перевірки та закріплення теоретичних знань, умінь і навичок з цивільного захисту та Основ здоров’я, набутих учнями протягом навчального року, 13 травня 2021 року в ОНЗ «Шевченківська ЗОШ» та філіях проведено День цивільного захисту.

15:03:06 21.05.2021